Home
logo
PARK I PAŁAC   | Aktualności
 

Szanowni Państwo,

 

Zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazywanie materiałów ikonograficznych dokumentujących historię parku i pałacu, zwłaszcza pokazujących dawne wyposażenie oraz innych informacji dotyczących przeszłości założenia pałacowo-parkowego. Materiały te będą dla nas niezwykle pomocne w opracowywaniu koncepcji renowacji Pałacu.

 

Fundacja Pałac Bojadła, oprócz rewitalizacji barokowego obiektu, realizuje również szereg działań o charakterze kulturalnym, popularyzatorskim i edukacyjnym (warsztaty, koncerty, wystawy, działania interdyscyplinarne), mających na celu propagowanie wiedzy o szeroko pojętym dziedzictwie kulturowym. Zachęcamy do zapoznania się z nimi poprzez nasz profil:

 

Facebook – Fundacja Pałac Bojadła

 

 

 

Rewitalizacja cennego zabytku to ogromne przedsięwzięcie zarówno logistyczne, jak i finansowe. Aby zapewnić stabilność ekonomiczną naszej organizacji, założyliśmy przedsiębiorstwo społeczne, które w głównej mierze opiera się na świadczeniu usług kulinarnych przez najlepsze gospodynie z Gminy Bojadła. Oferujemy również usługi związane z organizacją imprez na terenie zabytkowego obiektu, udostępnianiem obiektu np. do sesji fotograficznych czy oprowadzaniem wycieczek.

Korzystając z naszej oferty, wspieracie Państwo rewitalizację Pałacu Bojadła.

Więcej o naszej ofercie na profilu:

 

Facebook Kuchnia w Pałacu – usługi cateringowe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

copyright © Fundacja Pałac Bojadła | 2014